MONACO (ANP) - Tallon Griekspoor heeft de tweede ronde bereikt van het masterstoernooi in Monte Carlo. De beste tennisser van Nederland was in drie sets te sterk voor Dominik Köpfer uit Duitsland: 7-6 (2) 4-6 6-2.
De 27-jarige Griekspoor had het in de eerste set bij vlagen lastig met Köpfer. De nummer 25 van de wereld moest in de derde game vier breakpoints wegpoetsen en verloor op 5-5 zijn service. Hij herpakte zich echter meteen met een break en won eenvoudig de tiebreak. In de tweede set nam hij een 4-2-voorsprong, maar verloor daarna vier games op rij. Die fout maakte hij niet in de derde set, waarin hij de mondiale nummer 52 nog maar twee games gunde.
Griekspoor treft in de tweede ronde de winnaar van de partij tussen de Australiër Alex de Minaur, de nummer 11 van de wereld, en Stan Wawrinka uit Zwitserland. De 39-jarige Wawrinka, winnaar van drie grand slams, speelt in Monaco dankzij een wildcard.
Botic van de Zandschulp is niet actief in het hoofdtoernooi. Hij moest tijdens zijn wedstrijd tegen de Spanjaard Jaume Munar in de eerste ronde van het kwalificatietoernooi van Monte Carlo opgeven.
POPULAIR NIEUWS

Box 3-halvering gaat niet door, maar met €120.000 spaargeld moet je vóór 1 januari toch je saldo checken

Waar in Europa schijnt de zon in de winter het meest?

Waarom je ook in de herfst en winter je ramen moet openen

Tanken, laden, auto van de zaak en vignet: dit verandert er in 2027 voor automobilisten

Met deze studie verdien je na anderhalf jaar al gemiddeld 6.450 euro bruto per maand
