MINSK (ANP/RTR) - De VS hebben opnieuw een van de sancties tegen Belarus opgeheven. De stap wordt gezien als een verdere toenadering tussen Washington en Minsk. De speciale Amerikaanse gezant voor Belarus John Coale heeft twee dagen gesprekken gevoerd in Minsk.
Daarna werd bekend dat de VS handelsrestricties op kalium intrekken. Belarus is een groot producent van deze grondstof, die belangrijk is voor kunstmest.
Het is niet bekend of en wat de regering van president Aleksandr Loekasjenko hiertegenover stelt. Na eerdere ontmoetingen met de Amerikaanse gezant liet Minsk gevangenen vrij. Dit zou nu weer gaan gebeuren. Sommige media spreken van meer dan 150 gevangenen.
POPULAIR NIEUWS

Chrome heeft een extra beschermstand tegen oplichters, maar je moet hem zelf aanzetten

Warmtepomp met dynamisch contract? Niet de vorstnacht, maar het uur vóór 18.00 uur is deze week het duurst

Nederland telt de meeste fietsdoden per inwoner van de EU, maar dat zegt minder dan je denkt

Wil je een leugenaar herkennen? Let niet op zijn blik, maar op de details
Republikein wil afzettingsprocedure tegen Pete Hegseth
