MÜNCHEN (ANP) - Tallon Griekspoor is doorgedrongen tot de kwartfinales van het toernooi van München. De beste tennisser van Nederland was met 7-6 (3) 6-3 te sterk voor Yannick Hanfmann uit Duitsland.
Griekspoor (28) verloor zijn eerste servicegame op love, maar brak daarna terug in de volgende game. Het waren meteen de laatste breakpoints van de set, die de Nederlander in de tiebreak eenvoudig in zijn voordeel besliste. Griekspoor had in de tweede set aan één break in de achtste game genoeg om de zege binnen te halen.
De Noord-Hollander treft in de kwartfinale de als eerste geplaatste Duitser Alexander Zverev. De nummer 3 van de wereld versloeg zijn landgenoot Daniel Altmaier met 6-3 6-2.
Van de Zandschulp
Griekspoor verloor zes van zijn acht eerdere wedstrijden tegen Zverev, maar won de laatste ontmoeting in maart op Indian Wells met 4-6 7-6 (5) 7-6 (4).
Botic van de Zandschulp slaagde er niet in om de kwartfinales in München te bereiken. Hij ging onderuit tegen de Amerikaan Ben Shelton: 7-6 (1) 6-3.
POPULAIR NIEUWS

Allerzielen: Wat gebeurt er eigenlijk met je als je verbrandt in de oven

Zonnepanelen? Vanaf januari telt niet alleen hoeveel je opwekt

Verwarming ’s nachts op 15 graden? Niet als je deze installatie hebt

Verwarming uit in de slaapkamer? Onder 15 graden loop je meer risico op schimmel

Ouder worden en 's nachts steeds vaker naar de wc: hier komt dat door
