SHANGHAI (ANP) - Tennisser Valentin Vacherot heeft voor een nieuwe stunt gezorgd op het masterstoernooi van Shanghai. De 26-jarige nummer 204 van de wereld bereikte de finale door niemand minder dan Novak Djokovic uit te schakelen in de halve finales. Vacherot won in twee sets: 6-3 6-4. Hij is de laagst gerankte speler ooit in de finale van een masterstoernooi.
Het was opnieuw drukkend warm in Shanghai. Beide tennissers speelden na de eerste game al in doorweekte shirts. Al snel werd duidelijk dat Djokovic het fysiek zwaar had. Bij een achterstand van 4-3 liet de Serviër zijn rug masseren in een medische time-out. Vacherot pakte door en won de eerste set met 6-3.
De 38-jarige 24-voudig grandslamwinnaar weigerde voortijdig te capituleren. Hij liet in de tweede set nog een keer zijn rug masseren en begon zowaar beter te spelen. Toch slaagde hij er niet in door te drukken. Vacherot deed dat wel door bij een stand van 4-4 een break te forceren en de wedstrijd daarna op eigen service uit te spelen.
POPULAIR NIEUWS

Allerzielen: Wat gebeurt er eigenlijk met je als je verbrandt in de oven

Zonnepanelen? Vanaf januari telt niet alleen hoeveel je opwekt

Verwarming uit in de slaapkamer? Onder 15 graden loop je meer risico op schimmel

Ouder worden en 's nachts steeds vaker naar de wc: hier komt dat door

Dit stel mist €957 AOW per maand na emigratie: ook een huis in Nederland hielp niet
