
Weer raakt Vitesse zijn proflicentie kwijt. De Arnhemse club voldoet niet aan de regels van de KNVB, schrijft De Gelderlander. Later vandaag zal waarschijnlijk meer duidelijk worden over de beslissing van de licentiecommissie.
De vijf nieuwe eigenaren zitten al langere tijd in het overnameproces en dat loopt moeilijk. De KNVB ziet nu te veel bezwaren om een licentie te verlenen. Het toezichthoudende orgaan vermoedt dat de afgewezen kandidaat-eigenaar Coley Parry achter de schermen nog steeds aan de touwtjes trekt.
Vorig jaar verloor Vitesse ook zijn proflicentie, waarna ze vlak voor de start van de Keuken Kampioen Divisie alsnog groen licht kregen via de commissie van beroep. Ook nu kunnen de Arnhemmers weer gaan procederen tegen uitsluiting.
Lees ook
POPULAIR NIEUWS

Box 3-halvering gaat niet door, maar met €120.000 spaargeld moet je vóór 1 januari toch je saldo checken

Geboren na september 1964? Het kabinet beslist binnenkort of jij drie maanden later AOW krijgt

NASA-satelliet spot grijnzende schedel op Antarctisch eiland en jawel, zijn kaaklijn smelt weg

Vattenfall haalt 10 cent van de gasprijs af: bij 13 van de 16 leveranciers is een jaarcontract nu goedkoper dan maandag

Bloedirritant: waarom humblebraggen ervoor zorgt dat mensen je niet mogen


