WASHINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse regering is van plan meer dan 3 miljard dollar (2,6 miljard euro) vrij te maken voor hulp aan Amerikaanse boeren, meldt het ministerie van Landbouw. Het geld was bevroren als gevolg van de shutdown.
Veel overheidsdiensten in de Verenigde Staten lijden sinds begin oktober onder de overheidssluiting ('shutdown'), omdat een nieuwe begroting voor hun financiering niet tijdig werd goedgekeurd.
De Amerikaanse landbouwsector lijdt onder de gevolgen van de importtarieven die president Donald Trump aan veel landen heeft opgelegd, schrijft zakenkrant The Wall Street Journal. Zo neemt China in reactie op de hoge Amerikaanse tarieven aanzienlijk minder sojabonen af van Amerikaanse boeren.
POPULAIR NIEUWS

Zoveel kinderbijslag krijgen een Belg, een Duitser en jij per kwartaal

Ramen aan de buitenkant beslagen na een heldere nacht? Dan doet je glas het juist goed

Onderzoekers: eet van de kiwi ook de schil. Maar was hem wel goed

In Amerika het dubbele verdienen? Bij deze drie beroepen verschilt het loon flink

1,2 miljoen loonstroken verraden het: in deze 10 banen stijgt het salaris het snelst
