LOS CORRALES DE BUELNA (ANP) - Juan Ayuso heeft in de Vuelta zijn tweede etappezege geboekt. De Spanjaard van UAE Team Emirates versloeg na 144,9 kilometer in de twaalfde etappe in Los Corrales de Buelna medevluchter en landgenoot Javier Romo in de sprint. Brieuc Rolland uit Frankrijk werd kort daarachter derde.
Ayuso won eerder de zevende rit in de Ronde van Spanje. De 22-jarige Spanjaard speelt geen rol meer in het algemeen klassement. Voor UAE Team Emirates is het de vijfde zege in deze Vuelta.
Jonas Vingegaard finishte in het peloton op ruim 6 minuten van de ritwinnaar. De Deen van Visma - Lease a Bike blijft leider in de Vuelta. Vrijdag volgt de bergetappe met aankomst op de Angliru.
POPULAIR NIEUWS

Twee miljoen gepensioneerden krijgen in 2027 mogelijk tot 25 procent meer, maar zit je bij PFZW of PMT, dan houd je in januari juist minder over

Gasprijs daalt hard: nu vastzetten of toch nog even wachten?

Op deze groenten en fruit zitten de meeste bestrijdingsmiddelen. Helpt het om te wassen of schillen?

Ook in incognito: deze pornosites delen je gegevens al voordat je toestemming geeft
Yeşilgöz: gesprek belastingplan heeft langer geduurd dan nodig en dat ligt uiteraard aan anderen
