Volgens Talpa is Yvonne Coldeweijer een narcist met wie niet te werken valt. Coldeweijer slaat terug
Beroemd
Talpa schildert juicekoningin Yvonne Coldeweijer in de rechtszaal af als een narcistische diva met wie niet te werken valt, maar zelf noemt ze dat framing en “niet zuiver”.
Coldeweijer sloot met Talpa een contract ter waarde van 9 ton voor De Juice, een Net5-programma gebaseerd op haar roddelkanaal Life of Yvonne. Ze zegt dat ze “alles wilde geven voor John de Mols 9 ton” en investeerde alvast in de verbouwing van haar vrijstaande woning op basis van dat contract. Het programma kwam er nooit; volgens Talpa hield de beoogd presentatrice zich niet aan afspraken en was ze “inhalig, een diva en een narcist”, aldus de advocaat die met bijna-collega’s sprak.
In februari stopte Talpa de betalingen en werd de stekker uit het project getrokken, waarna Coldeweijer een kort geding begon. De rechter moet nu beoordelen of de beëindiging rechtsgeldig is en of Talpa moet doorbetalen. Coldeweijer stelt in het AD dat ze nooit is aangesproken op haar gedrag en dat er in de ontwikkelfase “hartstikke gezellig” werd gewerkt. “Ik ben géén narcistische geldwolf,” zegt ze, en wijst erop dat in het contract staat dat Talpa haar andere programma’s moet aanbieden als De Juice niet doorgaat.
Lees ook
POPULAIR NIEUWS

Een thuisbatterij vóór januari kopen? Reken eerst deze drie scenario’s door

De Lelijke Eend is terug als elektrische Citroën: wat is er nog over van de oude?

Welke hortensia's snoei je voor de winter en welke laat je juist met rust?

Hangt je CO-melder naast de cv-ketel op ooghoogte? Daar hoort hij volgens de brandweer niet

Android-malware zet stiekem een verborgen menu aan: zo zie je of het bij jou openstaat



